| ID: | 15130 |
| Description: | Fuel Pump |
| Type: | P9W Pump |
| Brand: | F-DIESEL |
| Part No. : | 8P9W,6814 |
| Code : | 8P9W720 |
| Application: | Vehicle |
| Engine: | Zibo Diesel Engine Z8170C (528kW/1200rpm) |
| Matching Control Valve: | F806 |
| Matching Plunger: | U388 |
| Stamping No.: | 1001170018 |
Tag
New Products
Inquiry Now
Our Knowledgeable Team is Here to Help
Our team is filled with seasoned printer experts who can’t wait to help you find the right solution for your business.
Company
Company
Get in touch
Get in touch